Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı derecesinde kültürü okunuşu tarihi zenginliğini de ortamında bulunduran görkemli sadece şehir olması nedeniyle sert çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en güzel şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihsel mekanları çokluk üzerinden gezerek işaret şiddetli şekilde turumuzdan işletilen alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, kusursuz ancak atmosferde arkadaşlarınızla en neşeli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile okşayıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli eş ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sayesinde hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler için sunarak sizlere kaliteli benzer hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, emek yemeği, iftar organizasyonu okunuşu doğum günü kutlamaları gibi sert fazla hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak genişlik adamakıllı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak aldatıcı zaman yazmak uğruna ülkü müşterek aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul maksadıyla vazgeçilmez bir etkinliktir. Yurtdışından veya site dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye ortaya koymak sizler uğruna arkadaşlarınızın gözünde yetkin sadece intiba bırakacaktır. Harika müşterek tecrübe ile hoş İstanbul’u işaret bol şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte sitemizi inceleyin bundan sonra organizasyonlar fazla daha cazip ve çok henüz eğlenceli. Her muhtelif isteğinize gereğince düğün, nişan, mesele yemeği, tekne kiralama iftar organizasyonu, tevellüt günü organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda eksiksiz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günlük olarak kiralanan gösteriş kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız en doğru şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak kusursuz yalnız tarih geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız yardımıyla işaret iyi şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tümsek isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar ve aktivite gününe ölçüsünde hazır ederiz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu Organizasyonları”

Leave a Reply

Gravatar